Cookies

På Vårdgivarguiden använder vi cookies för att webbplatsen ska fungera på bästa sätt för dig. Genom att surfa vidare godkänner du att vi använder cookies.

Läs mer om cookies

Till de områden där avtalshandläggare ännu inte tillträtt kontakta:
Jan-Olov Wiklund eller Marina Skarbövik

 Stadsdel/Kommun

 Avtalshandläggare

Kontakt

 Botkyrka

Anna Jakobsson Ernudd

 anna.jakobsson-ernudd@sll.se
 Bromma Barbro Olofsson barbro.e.olofsson@sll.se
 Danderyd

Josefine Johansson

josefine.johansson@sll.se
 Ekerö Micael Svanström micael.svanstrom@sll.se
 Enskede-Årsta-Vantör Mitra Nordén mitra.norden@sll.se
 Farsta

Caroline Tåneland

caroline.taneland@sll.se
 Haninge Biljana Knezevic biljana.knezevic@sll.se
 Huddinge Micael Svanström micael.svanström@sll.se
 Hägersten-Liljeholmen Maria Lind maria.lind@sll.se
 Hässelby-Vällingby Barbro Olofsson barbro.e.olofsson@sll.se
 Järfälla Sofia Clarin sofia.clarin@sll.se
 Kungsholmen Jan-Olov Wiklund jan-olov.wiklund@sll.se
 Lidingö Micael Svanström micael.svanström@sll.se
 Nacka Biljana Knezevic biljana.knezevic@sll.se
 Norrmalm Jan-Olov Wiklund jan-olov.wiklund@sll.se
 Nykvarn Malin Bonin malin.bonin@sll.se
 Nynäshamn Caroline Tåneland caroline.taneland@sll.se
 Rinkeby-Kista Micael Svanström micael.svanström@sll.se
 Salem Malin Bonin  malin.bonin@sll.se
 Sigtuna Marina Skarbövik marina.skarbovik@sll.se
 Skarpnäck

Caroline Tåneland

caroline.taneland@sll.se
 Skärholmen Malin Bonin malin.bonin@sll.se
 Sollentuna Marina Skarbövik marina.skarbovik@sll.se>
 Solna Sofia Clarin sofia.clarin@sll.se
 Spånga-Tensta Micael Svanström micael.svanström@sll.se
 Sundbyberg Sofia Clarin sofia.clarin@sll.se
 Södermalm

Caroline Tåneland

caroline.taneland@sll.se
 Södertälje Malin Bonin malin.bonin@sll.se
 Tyresö Micael Svanström micael.svanström@sll.se
 Täby

Josefine Johansson

josefine.johansson@sll.se
Upplands Bro

Sofia Clarin

sofia.clarin@sll.se
Upplands Väsby Marina Skarbövik marina.skarbovik@sll.se
Vallentuna Josefine Johansson josefine.johansson@sll.se
 Vaxholm

Josefine Johansson

josefine.johansson@sll.se
 Värmdö Marina Skarbövik marina.skarbovik@sll.se
 Älvsjö Mitra Nordén mitra.norden@sll.se
 Östermalm Anna Jakobsson Ernudd anna.jakobsson-ernudd@sll.se
 Österåker

Josefine Johansson

josefine.johansson@sll.se