Cookies

På Vårdgivarguiden använder vi cookies för att webbplatsen ska fungera på bästa sätt för dig. Genom att surfa vidare godkänner du att vi använder cookies.

Läs mer om cookies

Till de områden där avtalshandläggare ännu inte tillträtt kontakta:
Jan-Olov Wiklund eller Marina Skarbövik

 Stadsdel/Kommun

 Avtalshandläggare

Kontakt

 Botkyrka

Micael Svanström
(fr.o.m. 6 oktober 2017)

micael.svanström@sll.se
 Bromma Barbro Olofsson barbro.e.olofsson@sll.se
 Danderyd

Josefine Johansson
(fr.o.m. 22 augusti 2017)

josefine.johansson@sll.se
 Ekerö Therese Lindman therese.lindman@sll.se
 Enskede-Årsta-Vantör Mitra Nordén mitra.norden@sll.se
 Farsta

Caroline Tånedal
(fr.o.m. 1 september 2017)

caroline.tanedal@sll.se
 Haninge Biljana Knezevic biljana.knezevic@sll.se
 Huddinge Micael Svanström
(fr.o.m. 6 oktober 2017)
micael.svanström@sll.se
 Hägersten-Liljeholmen Maria Lind maria.lind@sll.se
 Hässelby-Vällingby Barbro Olofsson barbro.e.olofsson@sll.se
 Järfälla Sofia Clarin sofia.clarin@sll.se
 Kungsholmen Jan-Olov Wiklund jan-olov.wiklund@sll.se
 Lidingö Micael Svanström
(fr.o.m. 6 oktober 2017)
micael.svanström@sll.se
 Nacka Biljana Knezevic biljana.knezevic@sll.se
 Norrmalm Jan-Olov Wiklund jan-olov.wiklund@sll.se
 Nykvarn Malin Bonin malin.bonin@sll.se
 Nynäshamn Therese Lindman therese.lindman@sll.se
 Rinkeby-Kista Anna Jakobsson  anna.jakobsson-ernudd@sll.se
 Salem Malin Bonin  malin.bonin@sll.se
 Sigtuna Marina Skarbövik marina.skarbovik@sll.se
 Skarpnäck

Caroline Tånedal
(fr.o.m. 1 september 2017)

caroline.tanedal@sll.se
 Skärholmen Malin Bonin malin.bonin@sll.se
 Sollentuna Marina Skarbövik marina.skarbovik@sll.se>
 Solna Sofia Clarin sofia.clarin@sll.se
 Spånga-Tensta Anna Jakobsson anna.jakobsson-ernudd@sll.se
 Sundbyberg Sofia Clarin sofia.clarin@sll.se
 Södermalm

Caroline Tånedal
(fr.o.m. 1 september 2017)

caroline.tanedal@sll.se
 Södertälje Malin Bonin malin.bonin@sll.se
 Tyresö Therese Lindman therese.lindman@sll.se
 Täby

Josefine Johansson
(fr.o.m. 22 augusti 2017)

josefine.johansson@sll.se
Upplands Bro

Sofia Clarin

sofia.clarin@sll.se
Upplands Väsby Marina Skarbövik marina.skarbovik@sll.se
Vallentuna Josefine Johansson
(fr.o.m. 22 augusti 2017)
josefine.johansson@sll.se
 Vaxholm

Josefine Johansson
(fr.o.m. 22 augusti 2017)

josefine.johansson@sll.se
 Värmdö Marina Skarbövik marina.skarbovik@sll.se
 Älvsjö Mitra Nordén mitra.norden@sll.se
 Östermalm Anna Jakobsson anna.jakobsson-ernudd@sll.se
 Österåker

Josefine Johansson
(fr.o.m. 22 augusti 2017)

josefine.johansson@sll.se