Kakor (cookies)

 

På Vårdgivarguiden använder vi kakor (cookies) för att webbplatsen ska fungera på bästa sätt. Genom att göra inställningar i din webbläsare kan du välja att blockera kakor.

Så använder vi kakor (cookies)

 Stadsdel/Kommun

 Avtalshandläggare

Kontakt

 Botkyrka

Anna Jakobsson Ernudd

 anna.jakobsson-ernudd@sll.se
 Bromma Barbro Olofsson barbro.e.olofsson@sll.se
 Danderyd

Josefine Johansson

josefine.johansson@sll.se
 Ekerö Sophie Näslund sophie.naslund@sll.se
 Enskede-Årsta-Vantör Mitra Nordén mitra.norden@sll.se
 Farsta

Caroline Tåneland

caroline.taneland@sll.se
 Haninge Ylvali Porander ylvali.porander@sll.se
 Huddinge Anna Jakobsson Ernudd anna.jakobsson-ernudd@sll.se
 Hägersten-Liljeholmen Maria Lind maria.lind@sll.se
 Hässelby-Vällingby Barbro Olofsson barbro.e.olofsson@sll.se
 Järfälla Sofia Clarin sofia.clarin@sll.se
 Kungsholmen Gisela Öberg gisela.oberg@sll.se
 Lidingö Micael Svanström micael.svanström@sll.se
 Nacka Biljana Knezevic biljana.knezevic@sll.se
 Norrmalm Sophie Näslund sophie.naslund@sll.se
 Nykvarn Malin Bonin malin.bonin@sll.se
 Nynäshamn Ylvali Porander ylvali.porander@sll.se
 Rinkeby-Kista Barbro Olofsson barbro.e.olofsson@sll.se
 Salem Malin Bonin  malin.bonin@sll.se
 Sigtuna Marina Skarbövik marina.skarbovik@sll.se
 Skarpnäck

Caroline Tåneland

caroline.taneland@sll.se
 Skärholmen Malin Bonin malin.bonin@sll.se
 Sollentuna Marina Skarbövik marina.skarbovik@sll.se
 Solna Micael Svanström micael.svanström@sll.se
 Spånga-Tensta Barbro Olofsson barbro.e.olofsson@sll.se
 Sundbyberg Sofia Clarin sofia.clarin@sll.se
 Södermalm

Caroline Tåneland

caroline.taneland@sll.se
 Södertälje Malin Bonin malin.bonin@sll.se
 Tyresö Ylvali Porander ylvali.porander@sll.se
 Täby

Josefine Johansson

josefine.johansson@sll.se
Upplands Bro

Sofia Clarin

sofia.clarin@sll.se
Upplands Väsby Marina Skarbövik marina.skarbovik@sll.se
Vallentuna Josefine Johansson josefine.johansson@sll.se
 Vaxholm

Josefine Johansson

josefine.johansson@sll.se
 Värmdö Sophie Näslund sophie.naslund@sll.se
 Älvsjö Mitra Nordén mitra.norden@sll.se
 Östermalm Gisela Öberg gisela.oberg@sll.se
 Österåker

Josefine Johansson

josefine.johansson@sll.se